veiling / 8 december 2016 / 1800-1889 WOII
[1814] [1815] [1816] [1817] [1818]
kavel: 1816 € 50 - € 100

[Fascisme en N.S.B.] "Democraten" op fascistenjacht.

Eenige beeschouwingen over zichzelf verwondende jagers en ontsnappend wild door J.E.W. Duys. Leiden, A.W. Sijthoff, 1936, 63,(1) p., oorspronkelijk omslag, groot 8vo - en 19 andere.
Met: Vaderland en volk. Het anti-semitisme een geestelijke kanker, de N.S.B. een gevaar voor Nederland, door G.A. Boon (z.pl., 1939, 61 p., oorspronkelijk geniet omslag, groot 8vo (nietjes verwijderd)); Wat wil Mussert? Iets over de N.S.B. door P. Prins (Kampen, 1934, 32 p., oorspronkelijk geniet omslag (nietjes verwijderd)); 't Fascisme in Holland! Arbeiders in de gevangenis! (Amsterdam, 1933, 16 p., oorspronkelijk omslag (beschadigd)); Herziening der democratie of fascisme? De macht van het getal door A. Plate (Arnhem, 1933, 38 p., oorspronkelijk omslag, groot 8vo) en met nog 15 andere kleine publicaties (totaal 20).