1700-1799 Varia

veiling / 8 december 2016
kavel: 1790
[China, pith paper]
-Leporello met 10 afbeeldingen van vissen met waterplanten, handgekleurd. Chinees, eind 19e eeuw. Bladen met blauw papieren bordure, 15 x 20 cm.; de afbeeldingen, 11 x 15 cm., het pith-papier met kleine beschadigingen. Naamstempel op laatste blad. Curieus, mooie afbeeldingen.-

verkocht € 700.00
kavel: 1791
Rolleiflex Camera
-3,5f, gemaakt tussen 1958-1960. Met leren hangkoord. Lens Carl Zeiss Nr. 3784214. Goed, werkend exemplaar.-

verkocht € 150.00
kavel: 1792
[Modes de Paris]
-Petit courrier des Dames. Journal des Modes. Parijs, 1840 [het volledige jaar 1840 = 2e deel 19e en 1e deel 20e jaargang]. 8vo, 2 delen, groen opgeplakte kaft met telkens 288 pp. en talloze handgekleurde staalgravures over de volle pagina met afbeeldingen van historische japonnen enz.-
€ 70 - € 120
kavel: 1793
[Rusland] Lot met 11 diverse uitgaven
-No Pasaran. Schetsen uit Spanje door Ilja Ehrenbourg. Pegasus, Amsterdam, 1937. 40 pp. + Van februari tot october. A. Iljin-Sjenjewski. Vereniging voor vrienden van de Sowjet-unie, Amsterdam, 1935. 159 pp. Gebonden met s.o. + De Roode handel dreigt!. A.W. Sythoff's Leiden, 1932. Met stofomslag van Albert Hahn jr. - en 8 andere. -

verkocht € 100.00
kavel: 1794
[Vervoer] GVB Amsterdam
-Lot met ca. 35 modellen voor vervoersbewijzen, uit de jaren '60 en '70, handboek rijdend personeel Gemeentevervoerbedrijf Amsterdam 1987 - en 11 boekjes m.b.t. G.V.B. zoals de brochure voor de Metro uit 1977 en het dienstregelingsboekje uit 1967.-

verkocht € 50.00
kavel: 1795
[Vervoer] Geldersch-Overijsselsche Stoomtram-maatschappij
-Geldersch-Overijsselsche Stoomtram-maatschappij 1885-1910. 40 pp. Touwgebonden + Geldersch-Overijsselsche Tram. Tarieven voor het vervoer van Reizigers en bagage, 20 april 1931 + Jaarboekje voor hoofd-Abmtenaren Ambtenaren en Beambten bij de Nederlandsche Spoor - en Stoomtramwegen 1901. 4de Jaargang, 172 pp. - en 12 andere folders/boekjes.-

verkocht € 100.00
kavel: 1796
[Biologie] Köhler's Medizinal-Pflanzen
-G. Pabst. 3 banden. Gera-Untermhaus. Fr. Eugen Köhler. 1887-1889. Folio, half leer, 3 delen, titels op rug en voorplat in goudopdruk. Meer dan 250 kleurenlithografieën over de volle pagina. Div. bladen los. Niet volledig gecollationeerd. Gekocht als bezichtigd.-

verkocht € 140.00
kavel: 1797
[Lexica] Lexicon vocum Platonicarum + 6 andere
-Timaeus Sophista. Ex Codice MS. Sangermanensi nunc primum editit, atque animadyersionibus illustravit David Ruhnkenius. Leiden. S. en J. Luchtmans. 1789. 8vo, perkament, XXIV,296 pp. Schaarse 2e ed. van deze bewerking door Ruhnkenius. Samengevoegd met: -
€ 70 - € 120
kavel: 1798
[Groningen]
-De Ommelander Borgen & Steenhuizen. Dr. W. Formsma e.a. Van Gorcum & Comp. Assen. 1973 - Boerderijenboek Stedum, Profiel, 2002 -en een verzameling nota's met briefhoofden en vignetten van verschillende bedrijven en fabrieken vanaf ca. 1900.-
€ 70 - € 120
kavel: 1799
[Bunkers] Lot met 3 uitgaven van Rudi Rolf
-Bunkers in Nederland, Den Helder, 1982, 155 pp. + Het Duitse Fortificatie-ontwerp 1935-1945, Beetsterzwaag, 1985 + der Atlantikwall. Perlenschnur aus Stahlbeton. 1983, 222 pp. Alle 3 uitgegeven bij AMA, met stofomslag.-

verkocht € 80.00