1700-1799 Varia

veiling / 8 december 2016
kavel: 1730
The Beatles Monthly Book
-27 nummers van dit Beatles fanzine tussen 1964-1969.-

verkocht € 70.00
kavel: 1731
[Jacht]
-4 jachtprenten. Lithografie F. C. Wentzel Wissembourg (Alsace, Paris, ca. 1840). A la Chasse/Auf der Jagd/Chasing; Départ pour la chasse/Abgang zur Jagd/Départure at the chase; Retour de la chasse/Rückkehr von der Jagd/Return of the chase; le Rendez-vous de chasse/Der Sammelplatz/The Rendezvous of chase. Elk 30 x 44 cm. -
€ 75 - € 125
kavel: 1732
[Schoenen] Divers lot met ca. 130 items,
-w.o. ca. 100 reclamepagina's m.b.t. schoenen, vrijwel alle tussen 1910-1950 uit diverse tijdschriften - en 2 gravures uit de 18e eeuw - en ca. 30 ansichten, alle voor 1950.-

verkocht € 70.00
kavel: 1733
[Facsimiles] The Kelmscott Chaucer
-Londen, The Folio Society, 2002, gedrukt op Oxenford twin-wire laid in 1010 exemplaren (dit is exempl. no. 810), II,(2),552,(3) p., rijk geïllustreerd, gebonden in vol Nigeriaans geitenleer door Smith Settle (Oxley) gedecoreerd in gouddruk naar ontwerp van David Eccles naar T.J. Cobden-Sanderson, groot folio, in overslagdoos en met het begeleidende tekstboekje (16 p.) met essay van W.S. Peterson.-

verkocht € 410.00
kavel: 1734
[Peepshows] (Dans om de meiboom). (Eetzaal)
-Twee handgekleurde gegraveerde peepshows, ca. 1780, beide bestaand uit 6 panelen (deels niet origineel) van 15,5 x 21 cm., beide in moderne kijkdoos van 60 x 22 x 19 cm.-

verkocht € 85.00
kavel: 1735
[Peepshows] (Kegelspel)
-Peepshow bestaande uit 6 handgekleurde, gegraveerde paneeltjes van elk 7,5 x 9,5 cm., zonder adres maar waarschijnlijk Augsburg, M. Engelbrecht, ca. 1780, in later omslagje.-

verkocht € 260.00
kavel: 1736
[Peepshows] (Adam en Eva bij de appelboom)
-Peepshow bestaande uit 6 handgekleurde, gegraveerde paneeltjes door C.P. Maj, elk paneeltje 7,5 x 9,5 cm., Augsburg, M. Engelbrecht, ca. 1780, in later omslagje.-

verkocht € 320.00
kavel: 1737
[Peepshows] (Religieuze voorstelling)
-Peepshow bestaande uit 6 handgekleurde, gegraveerde paneeltjes door C.P. Maj van elk 7,5 x 9,5 cm., zonder adres maar waarschijnlijk Augsburg, M. Engelbrecht, ca. 1780, in later omslagje.-

verkocht € 220.00
kavel: 1738
[Peepshows] (Schermscène)
-Peepshow bestaande uit 6 handgekleurde, gegraveerde panelen van elk 9 x 14 cm., zonder adres maar waarschijnlijk Augsburg, M. Engelbrecht, ca. 1780, in later omslagje.-

verkocht € 280.00
kavel: 1739
[Peepshows] (Havengezicht met talloze schepen)

verkocht € 340.00