1700-1799 Varia

veiling / 8 december 2016
kavel: 1770
[Munten] Zilveren Juliana cassettes
-11 sets met alle zilveren Juliana gulden munten. Per set 19 munten: 10 zilveren guldens, 7 zilveren rijksdaalders en 2 zilveren tientjes, elk uit verschillende jaren van 1954 t/m 1973. Per set met brutogewicht munten van 220 gram en netto-zilvergewicht 158,4 gram. In luxe cassette.-

verkocht € 550.00
kavel: 1771
[Munten] Muntsets Nederland etc.
-Muntset Nederland. Kwaliteit: F.D.C. Uit de jaren: 1979 (4x), 1980 (5x), 1982 (5x), 1983 (5x), 1984 (5x), 1985 (5x) en 1986 (5x). Met: Muntset Aruba 1986 en Muntset Ned. Antillen 1989 (doosje besch.) en 1990. Tevens met: United States Proof Set 1980, 1983 (2x), 1984 (2x) en 1986 (3x). En met losse 50 gulden munten (elk in hoesje of doosje): 1982 (3x), 1984 (2x), 1987 (2x), 1989 (2x), 1990 (2x), 1991, 1994 en 1995.-

verkocht € 130.00
kavel: 1772
[Munten] Muntsets etc.
-Gasmuntset. In doosje met los bijgevoegd foldertje. Met: Muntset Koningin Wilhelmina 1898-1948. Bevat o.a. rijksdaalder, gulden, halve gulden, kwartje en dubbeltje, alle zilver. En: 4x cassette, elk met 2 dubbelkop munten (1 en 2 gulden) en messing legpenning. En met: 16 dubbelkop zilveren guldens en 2 zilveren dubbelkop rijksdaalders, alle 1980. -
€ 65 - € 130
kavel: 1773
[Eerste Wereldoorlog] Drie diverse werken: (1) La guerre racontée par nos generaux.
-Commandants de groupe d'armées. Général Dubail. Maréchal Fayolle. Illustrée par Ch. Fouqueray/ Lucien Jonas. Parijs, Schwarz, 1920 [= 1921], 3 delen, (2),164; (2),165-326; (2),327-464,XVI p., geïllustreerd met een indrukwekkende hoeveelheid kaarten, platen en (houtsnede) illustraties door genoemde kunstenaars en door o.a. Aubert, Berne-Bellecour, Bonfils, Frémont, Gasperini, Lebedeff en Trinquier, oorspronkelijk verguld uniform halfleer, alle platten met geëmailleerde plaquette op het voorplat, folio.-
€ 80 - € 160
kavel: 1774
[Automobilia]
-Citroën reparatie-handboek (11 sport en 11 normaal) voorwielaandrijving 4-cylinder, 1950. Tekst- en afbeeldingendeel in halflinnen openslaande map + DS19/ID19, ontwerp K. Suyling, ca. 1956. Openslaande papieren map met 19 bladen. 28,5 x 34 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1775
Rijwielbelastingplaatjes
-Lot van 20 rijwielbelastingmerkjes tussen 1926 en 1941. Enkele zijn doublet + Het Nederlandse Rijwielbelastingmerk 1924-1941. Catalogus de Beuk, Amsterdam, 1980. 52 pp.-

verkocht € 90.00
kavel: 1776
[Anarchisme]
-Twee albums met enkele tientallen ingestoken anarchistische ansichtkaarten, raamstickers en 36 mouwemblemen, documentatie en pamfletten alle uit de jaren '80/'90. Met teksten als met teksten als 'Rob the Rich', 'Shell to Hell' en 'Anarchy is Freedom'.-
€ 60 - € 100
kavel: 1777
[Almanakjes] Lot met 5 almanakjes, Duits, Frans, Nederlands
-Göttinger Taschen Calender für das Jahr 1795. Johann Christian Dieterich. Göttingen met 24 kopergravures. Ernst en Boert voor de XIXe eeuw; of Almanach van beschaafde kundigheeden voor den jaare 1806. Arend Fokke Simonsz. Amsterdam. A.B. Saakes; in hoesje, 6 kopergravures + 3 Franse almanakjes uit 1818, 1830 en z.j., met hoesjes in dezelfde kleur als de bijbehorende bandjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 1778
[Boekillustraties, titelpagina's etc.] Collectie van meer dan 450 stuks,
-vrijwel alle pagina's, illustraties of platen afkomstig uit diverse werken, ca. 1600-1900, diverse formaten.-
€ 150 - € 300
kavel: 1779
[Munten] Muntsets Nederland
-Ca. 80 muntsets, meest jaren '90, met o.a. FDC sets Nederland, Aruba, Nederlandse Antillen, Nederlandse provincies enz. Met: 5 bewaarmapjes met ca. 60 nummers van Muntpers, jaren '90; en: 5 bewaarmapjes met ca. 60 nummers van Muntpers, jaren '90; en: 4 bewaarbanden De Nederlandse Munt (leeg, in slipcase). -

verkocht € 110.00