veiling / 8 december 2016 / 1700-1799 Varia
[1706] [1707] [1708] [1709] [1710]
kavel: 1708 verkocht € 60.00

[Socialisme en communisme] Vijf (kleine) publicaties door/ over Frederik van Eeden,

w.o. Gemeenschappelijk Grondbezit, een toelichting voor den Arbeider. Door Frederik van Eeden. Amsterdam, W. Versluys, 1903, 32 p., oorspronkelijk omslag, kl. 8vo (iets roestvlekkig, goed exemplaar van een zeldzame, fragiele publicatie).
En met toegevoegd nog 2 andere (totaal 7).