veiling / 8 december 2016 / 1700-1799 Varia
[1718] [1719] [1720] [1721] [1722]
kavel: 1720 € 200 - € 400

Cecil Aldin (1870-1935). "The Harefield Harriers.The Check in the Road/The End of the Day"

Twee kleurenlitho's, beide 37,5 x 61 cm., Londen, Lawrence & Jellicoe, 1908, gesigneerd op de steen, uniform ingelijst onder passepartout.
De tweede met watervlekken. De serie bestond in totaal uit 6 prenten. Zie voor de kunstenaar: https://en.wikipedia.org/wiki/Cecil_Aldin.