veiling / 8 december 2016 / 1700-1799 Varia
[1722] [1723] [1724] [1725] [1726]
kavel: 1724 verkocht € 80.00

[Militaria] Lot van 23 chromolithografische platen,

alle uit/ bestemd voor Ten Raa, De uniformen van de Nederlandsche zee- en landmacht, hier te lande en in de koloniën (...) 1897-1900, diverse (groot) folio formaten.
Prenten gesigneerd/ gemonogrammeerd op de steen door J.P. de Veer (14x), Jan Hoynck van Papendrecht (4x), W.C. Staring (4x) en 1 ongesigneerde. De verzameling bevat diverse prenten in meerdere varianten, waaronder 3 door De Veer in proefdruk voor alle letters op gewoon papier en in de uitgegeven versie op karton. Tevens enkele prenten met overgeplakt titelstrookje en een flink aantal betreffende het Oost-Indische leger. Toegevoegd: Naam- en ranglijst der officieren en reserve-officieren van het Koninklijke Nederlandsche Leger en van officieren van het Koninklijk Nederlandsch-Indische Leger. 1939. Honderd en achtste jaargang (Gorinchem, 1939, 598 p., oorspronkelijk linnen) (totaal 23 platen en 1 boek).