veiling / 8 december 2016 / 1700-1799 Varia
[1724] [1725] [1726] [1727] [1728]
kavel: 1726 verkocht € 110.00

[Antillen en judaica] Isaac S. and Suzanne A. Emmanuel.

History of the Jews of the Netherlands Antilles. Cincinnati, American Jewish Archives, 1970, 2 delen met doorlopende paginering, 1165 p., met platen, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen met stofomslag, 4to.
Met los ingelegd drie getypte brieven gesigneerd door de auteur I.S. Emmanuel, alle gericht aan Jan van Essen van de Lichtdrukinrichting C.P.I.M. te Curaçao, gedateerd mei-juli 1956. Tevens los ingelegd twee kopieën van soortgelijke brieven.