veiling / 8 december 2016 / 1700-1799 Varia
[1788] [1789] [1790] [1791] [1792]
kavel: 1790 verkocht € 700.00

[China, pith paper]

Leporello met 10 afbeeldingen van vissen met waterplanten, handgekleurd. Chinees, eind 19e eeuw. Bladen met blauw papieren bordure, 15 x 20 cm.; de afbeeldingen, 11 x 15 cm., het pith-papier met kleine beschadigingen. Naamstempel op laatste blad. Curieus, mooie afbeeldingen.