1950-1999 Speelkaarten, papieren speelgoed en speelgoed

veiling / 8 december 2016
[1950 - 1959] [1960 - 1969] [1970 - 1979] [1980 - 1999]
kavel: 1980
Spel der Continenten
-Duitsland, ca. 1880. 6 kartonnen borden, bij elk continent 6 gelithografeerde kaartjes met inwoners van dat continent. Doos ontbreekt, in Rademaker Bonbondoos, ca. 1930 geplaatst.-
€ 50 - € 80
kavel: 1981
[Speelkaarten] Pochborden
-Pochbord, beschilderd houten bord, ca. 1840 met opgeplakte speelkaartjes - en Duits kartonnen Pochbord, aan rand wat beschadigd. Gemaakt voor de Nederlandse markt, met Nederlandse spelregels, ca. 1900. -
€ 70 - € 120
kavel: 1982
Nansen's Noordpoolvaart Spel
-Ca. 1907. 'Luxus Papier Fabrik Berlin' met aangifte 'Fabrik Marke'. Tevens een nummer '4286'. Speltype gebaseerd op een variant van ganzenbord voor 2 tot 4 personen. Afm. (opvouwbaar) speelbord 59 x 59 cm. Doos aan zijden professioneel gerestaureerd.-

verkocht € 125.00
kavel: 1983
Sprookjes Domino - en 6 andere
-Gelithografeerd sprookjes domino, ca. 1900. Nr. 328. Hierin aan binnenzijde van het doosje de spelregels en 30 kaartjes + Prenten domino, Sala spelen, 4807. Doosje wat gammel, domino goed + Kleuter Kwartet in de stad, ca. 1935 in orig. doosje - en 4 andere.-
€ 60 - € 90
kavel: 1984
Tresor des Jeux
-ou Explication de la maniére de faire toutes fortes de Tours de Gireciere, de Gobelets, Jeux de cartes, autres, recreatifs en amusans. Mr. Carlo Antonio, avec figures. Geneve, Henri-Albert Gosse & Comp., 1759. xxi, 141 pp. en 14 platen. 8vo. Vochtvlekken door het boek, platen goed. -

verkocht € 100.00
kavel: 1998
Battery operated King Flying Saucer
-Made in Japan, ca. 1970. Space Patroler KO series 5112. Origineel in doos. -
€ 100 - € 200
kavel: 1999
Battery Operated Mr. Zerox with 5 big action
-Ca. 1965. Horikawa (S.H), Japan. Blikkenrobotje in originele doos. Doos met een kleine aantekening voorzien, verder in goede staat.-

verkocht € 220.00