veiling / 8 december 2016 / 1950-1999 Speelkaarten, papieren speelgoed en speelgoed
[1952] [1953] [1954] [1955] [1956]
kavel: 1954 € 75 - € 125

Speelkaartenkist

Eikenhouten speelkaartenkist met ingelegde emaille speelkaartjes op deksel. Duitsland, ca. 1910. Hierin 4 doosjes met benen fiches, 2 kaartspelen van firma Dondorf, Frankfurt. Afm. 26 x 14 x 5 cm. + speelkaartenkist. Eikenhouten speelkaartenkist met glazen deksel, ca. 1950. Hierin 4 eikenhouten kistjes met gekleurde fiches en 2 spelen van de firma Dondorf, Frankfurt, ca. 1900. Kaarten met vergulde hoeken in mintconditie in originele verpakking. Afm. 26 x 16 x 7 cm.
(totaal 2)