veiling / 8 december 2016 / 2400-2482 Luchtvaart
[2418] [2419] [2420] [2421] [2422]
kavel: 2420 verkocht € 260.00

Fokker F.XX, F.XXII, Fokker F.XXXVI en de Koolhoven FK 48

Album met 40 sheets aan twee zijden ingestoken met foto's (deels latere afdruk), fotokaarten, timetables/folders (20x) en parafernalia. Hieronder een luchtpostenveloppe van de Pelikaan, gestempeld 27-12-1933, en enkele zeer fraaie folders.