2050-2073 Affiches II

veiling / 8 december 2016
[2050 - 2059] [2060 - 2069] [2071 - 2073]
kavel: 2071
[Alcohol] Kantekleer 1939
-Ned. Vereen. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Litho, proefdruk. Gesigneerd in de plaat (onleesbaar) 32 x 21 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 2072
[Scheepvaart]
-Holland-Australie Lijn en Holland Britsch Indie Lijn. Twee lithografieën op een vel. Proefdruk, uit het archief van Steendrukkerij De Jong & Co. Ca. 1936. 37 x 23 cm. (per litho 16,2 x 11,7 cm) + Proefdruk "inlichtingen vervoer Bagage Richting Europa-Ned Indië. N.V. Stoomvaart Maatschappij "Nederland" Amsterdam" afm. 19,5 x 13,3 cm. op groter vel.-
€ 65 - € 110
kavel: 2073
[Automobilia]
-Austin Healey 3000 MK 111 Sports Convertible. The Austin Motor Company Limited, Printed in England, ca. 1965. 89 x 64 cm. -

verkocht € 130.00