veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1588] [1589] [1590] [1591] [1592]
kavel: 1590 verkocht € 1900.00

Ornithologia Neerlandica

De vogels van Nederland. Prof. Dr. E.D. van Oort. Den Haag, Martinus Nijhoff. 1922-1935. 5 delen + Alphabetisch register (1939).
Deel I. Colymbiformes, Procellariaformes, Pelicaniformes, Ardeiformes, Anseriformes. Deel II. Falconiformes, Galliformes, Gruiformes, Charadriiformes (1). Deel III. Charadriiformes, Columbiformes, Cuculiformes, Coraciiformes (1). Deel IV. Coraciiformes (2), Passeriformes (1). Deel V. Passeriformes (2). 5 delen, folio (36,5 x 28 cm.) zwart kunstleer met linnen platten, uniform gebonden en met het vaak ontbrekend registerdeel (20 x 11,5 cm.) met omslag. Compleet met de 407 chromolithografische platen in zeer goede staat. De banden met minimale gebruikssporen, intern zeer goed.

Standaardwerk met zeer uitvoerige beschrijvingen en bibliografie bij alle platen afzonderlijk.