veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1549] [1550] [1551] [1552] [1553]
kavel: 1551 verkocht € 360.00

[Fauna] Genera Avium, 1905 - 1914

Brussels: V. Verteneuil and L. Desmet, 1905-1914, Ed. by P. Wytsman met artikelen van de hand van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc.
Folio, nieuwe band, half-linnen met gemarmerde platten en compleet in 26 afleveringen met 43 chromolitho's; de chromolitho's in prachtig coloriet, sommige platen met de hand bijgekleurd. De originele omslagen bijgebonden.