veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1551] [1552] [1553] [1554] [1555]
kavel: 1553 € 2000 - € 3000

[Indiase miniaturen] Lot van 59 gouaches met diverse onderwerpen,

19de/ 20ste eeuw, ca. 12 x 12 (9x) tot ca. 30 x 21 cm. (3x), inclusief series van 4, 8, 10, 12 stuks, alle gemonteerd op papier, vrijwel alle onder passepartout (hier en daar met wormgaatjes of andere kleine beschadigingen).
Grote serie fraaie, originele gouaches, deels met tekst op recto en/ of verso (totaal 59).