veiling / 17 mei 2017 / 1498-1598 Varia
[1558] [1559] [1560] [1561] [1562]
kavel: 1560 € 350 - € 600

[Duits-Franse Oorlog 1870-1871]

Der Deutsch-Französische Krieg 1870 und 1871. Gedenk-Blätter in Wort und Bild an die Ehrentage der deutschen Nation. Jubel-Ausgabe 1870/1895. Zur 25jährigen Wiederaufrichtung des deutschen Reiches. Max Dittrich [tekst] en Max Heinze [tekeningen]. Dresden & New York. H.G. Munchmeyer. Oblong, groot folio (45 x 57 cm.), bruin linnen band met titel in goudopdruk op voorplat, (1),86 pp. en compleet met 26 litho's over de volle pagina (waarvan 24 in chromolitho). Band met sterke gebruikssporen, eerste blad met kl. beschadiging rechtsonder, verder goed en de schitterende chromolitho's (ca. 40 x 50 cm.) in zeer goede staat.