veiling / 17 mei 2017 / 2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten
[2091] [2092] [2093] [2094] [2095]
kavel: 2093 verkocht € 90.00

Eerste communie - en andere kaartjes/prentjes

Lot met ca. 50 eerste communiekaartjes, deels in pop-up uit te slaan + ruim 50 poezieplaatjes, tientallen kaarten met randversiering, gelithografeerde kinderprenten, voorzijdes van 19e-eeuwse spelen etc.