veiling / 17 mei 2017 / 2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten
[2092] [2093] [2094] [2095] [2096]
kavel: 2094 verkocht € 240.00

[Ansichtkaarten] Album met 83 los ingestoken, grotendeels zwart-witte kaarten,

ca. 1900-1920, grotendeels ongelopen, oorspronkelijk verguld halflinnen (sommige albumbladen los, band met slijtage).
Leuk album met bijzondere series, o.a. gezichten op Kockengen uitgegeven door A. Laaper (Kockengen, 9x) en H. Schaefer (Amsterdam, 5x), kasteel De Haar, gezichten op Harmelen gedrukt door Dubois & Co (Buiksloot, 3x) en uitgegeven door D. Kraaijenbrink (Woerden, 9x), H. Gebbink (Harmelen, 3x) en enkele anderen, gezichten op Tienhoven en omgelegen plaatsjes uitgegeven door Gebrs. Duiveman (Tienhoven, 5x) en een aantal gezichten op Utrecht.