veiling / 17 mei 2017 / 2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten
[2097] [2098] [2099] [2100] [2101]
kavel: 2099 verkocht € 600.00

Ansichtenkaarten album topografie Nederland

Prachtig oblong album met ca. 300 ingestoken gelopen topografische ansichten, vrijwel alle Zeeland, ca. 1900-1910.