veiling / 17 mei 2017 / 2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten
[2103] [2104] [2105] [2106] [2107]
kavel: 2105 verkocht € 270.00

Ansichtkaarten

7 albums met daarin ca. 1500 ingestoken fantasiekaarten, meest tussen 1920-1960. Een album met beschadigde rug, voorts zowel kaarten als albums in nette staat.