1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1091
SJORS
-Gratis aangeboden door Sjors van de Rebellenclub en zijn kornuiten. Frans Piët. Promotie-uitgave voor weekblad Panorama, ca. 1950. -

verkocht € 100.00
kavel: 1092
Eddy Paape (1920-2012)
-Originele covertekening voor album 17 van Luc Orient "De sporen van dr. X" (= Les spores de nulle part). Oost-Indische inkt, 1985. 33 x 25 cm.-
€ 2000 - € 3000
kavel: 1098
Hergé - lot van 35
-Zinzin Maitre du Monde. Éditions Tchang / Futuropolis de 1985. Halflinnen, klein formaat, oplage 2500 ex. + Kuifje in de ruimte met 5 postzegels. Uitgave t.g.v. de 50ste verjaardag van het album Mannen op de Maan. Met vel postzegels + schrijfboek Kuifje, Russley, jaren '60. Titel "Arbeid adelt!" Onbeschreven + Hergé. Les Auteurs par la Bande par Serge Tisseron. Le Club des Stars, Seghers, 1987. 128 pp. Hc, rug bovenzijde kl. besch. + Uit de Archieven van Hergé. De Avonturen van Totor en de originele versie van Kuifje in de Sovjetunie (1929). Casterman, 1975. In groen kunstleer - en 29 andere. Toegevoegd Edgar P. Jacobs ou Les entretiens du Bois des Pauvres. F. Rivière. Les Éditions du Carabe, 2000. Gesign. door de kleindochter van Jacobs.-

verkocht € 180.00
kavel: 1099
Milo Manara (1945-)
-Scaglie, Lewis Shiner. Grote illustratie bij dit verhaal gepubliceerd in Fantasex, 1990. Gemengde techniek. 50 x 36 cm. -
€ 5000 - € 8000
kavel: 1100
Hergé - Chronologie d'une oeuvre I-V
-Moulinsart, 2000-2004. Deel I t/m 5 (van 7 delen) van deze oeuvre-catalogus. Deze delen bestrijken de jaren 1907-1949. Gebonden in stofomslag.-

verkocht € 180.00
kavel: 1101
Hergé - Kuifje Collectie
-Lekturama, 1991-1996. Complete reeks bundelingen waarin alle door Hergé geschreven en getekende strip-album uitgaven zijn opgenomen. Inclusief box met 8 kleine zwart-wit uitgaven - toegevoegd Kuifje Droom en werkelijkheid. Michael Farr, Moulinsart, 2002 en de Engelstalige editie. -

verkocht € 78.00
kavel: 1102
Hergé - Kuifje in Tibet
-1e druk, Casterman, 1960. Gebonden met rood linnen rug. In nieuwstaat. -

verkocht € 280.00
kavel: 1103
Hergé - Cokes in Voorraad
-Casterman, 1e druk, 1958. In nieuwstaat. -

verkocht € 270.00
kavel: 1104
Hergé - Kuifje facsimile uitgaves
-11 delen in facsimile, Casterman uitgaves. Hieronder Het gebroken Oor, 2002. Alle in vrijwel nieuwstaat. -

verkocht € 130.00
kavel: 1105
Hergé - Pixi Tintin et Philippulus
-Pixi Tintin série N°2, 1990. Set van 5 beeldjes in originele doos, zonder certificaat. -

verkocht € 90.00