1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1020
Marten Toonder - tijdschriften
-Lot met 15 afleveringen Kleine Zondagsvriend, 1952 + ca. 100 Donald Ducks, meest uit de jaren '60, met achterin Tom Poes verhalen + Tom Poes weekblad 1e jaargang, 1947, nr. 9 t/m 20 + 9 nummers Wereldkroniek 1953 met aan de achterzijde Tom Poes en het ding X 13 - en 120 nummers van Ons Vrij Nederland uit de jaren '40 met Tom Poes strip er in. -

verkocht € 150.00
kavel: 1021
Marten Toonder - Tom Poes Spel + plaatjesalbums
-Het spel van Tom Poes. Ca 1942. Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Boekje met spelregels, zeshoekig aanlegpunt, 6 naamkaartjes: Hocus Pas, Ollie B. Bommel, Markies v. Muizenis, Tom Poes, Prof. Sickbock, Pikkin, honderdtien aanlegkaartjes. Boekje met spelregels en fiches gekopieerd. Doos aan randen gerestaureerd, verder goed + Plakboek voor Ollie B. Bommel plaatjes. Luteijn, 1956 (14 plaatjes ontbreken) + oblong versie, Luteijn, 1956 (plaatjes zonder zijstrook, Canteclaer ontbreekt) + Tom Poes; Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes + Verkeerd Verkeerspel, RPS, 1953.-

verkocht € 90.00
kavel: 1022
Marten Toonder
-Lot met de De Muick Tom Poes reeks deel 1-7, 1949 (deel 5, uitgave De Volkskrant). In redelijke conditie, met gebruikssporen + Ollie B. Bommel's fotoboek. De Bezige Bij, 1952. 56 pp. + Tom Poes en de Chinese Waaier - en 8 andere deeltjes uit de D.A.V.I.D. reeks, 1946 - en 3 andere. -

verkocht € 300.00
kavel: 1023
Marten Toonder - ansichtkaarten
-"De Reuzenvogel". Serie van 6 prentbriefkaarten. De Muinck & Co, 1943. In origineel envelopje + "De Vreemde uitvinding", idem (envelopje besch.) + De Muinck kaarten nrs. 1-36, met gefotokopieerde envelopjes - en 50 latere ansichtkaarten, o.a. enkele van Rommeldam - en de Amro bank wenskaarten serie.-

verkocht € 170.00
kavel: 1024
Marten Toonder
-Tom Poes en de Reuzenvogel, De Rare uitvinding, Op het Eiland van Grim Gram en Grom, En de Zieke Hertog, En het Monster Ei. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48. 5 (van 6) delen uit de reeks. Alle redelijk, met gebruikssporen; De Zieke Hertog in matige staat + Tom Poes en de vliegende kalief. Uitgave ter promotie van de K.L.M., 1953. Oblong, geniet. Met 3 full-colour platen en zwart-wit- en kleurenills. door het boekje. Matig ex., aan randen gesneden, enkele restauraties etc. -

verkocht € 100.00
kavel: 1025
Marten Toonder
-Winterboek. Geïllustreerde Pers, 1947. 285 p. + Tom Poes en de Knip-hoed; en het Tijddeurtje; en het slaagsysteem; en de Achtgever, Niemeijer Tabaksfabrieken, Groningen, 1958. Oblong, geniet. Redelijk goede set + aankondiging Tom Poes en de Kniphoed, 14 x 29 cm. - en Tom Poes Vertellingen, de Bezige Bij, Amsterdam, 1949. Goed exemplaar met papieren rug. -

verkocht € 110.00
kavel: 1026
Marten Toonder
-41 deeltjes uit de Bezige Bij/Stripschap reeks, 1975-1978 + De avonturen van Tom Poes, De toverpijp, Stichting de Lezer, 1984 + Avonturen van Tom Poes deel 1-4, Bezige Bij 2006. Oblong, halflinnen + Laat dat een les zijn, de Bezige Bij, 2008. Folio, hc. 228 pp. -

verkocht € 100.00
kavel: 1027
Marten Toonder - curiosa
-Twee metalen bekertjes met afbeelding Tom Poes aan handvat, Sola, ca. 1960 + lepeltje + schuiver + doosje Sola massief met lepeltje Bommel en Tom Poes + grote doos Sola met metalen bordje, lepel, vork, schuiver en beker, alle met afbeelding Tom Poes en Heer Bommel + beloningsstempel set stripjes I (12 stempels) en II (9 stempels) - en 13 sleutelhangers van Toonderfiguren.-

verkocht € 100.00
kavel: 1028
Marten Toonder - curiosa
-4 Duyvis deksels, 1963. Diam. 55 cm. + complete set van 9 ovalen schilderijtjes, uitgegeven door Tempo celstof-zakdoekjes, 1965 + Mepro's kinderzeep met 3 zeepfiguurtjes in orig. doos (besch. en zeep wat verweerd) + 3 Kiddy Toys handpoppen (2x Tom Poes met oogvariant) + toverlantaarnspeler met 12 toverlantaarnfilmpjes van heer Bommel. -

verkocht € 170.00
kavel: 1029
Marten Toonder - curiosa
-Lot met ca. 20 speldjes, 4 sleutelhangers, enkele beeldjes van heer Bommel, Tom Poes en Joost, een wekker, 3 lepeltjes in doosje, pennenset, eculetter, postzegels, boekenleggers, boekje Een heer verdient brons + beeldje in doosje + shampoofles heer Bommel - en diverse latere Toonder curiosa. Toegevoegd flesje Olivier Rouge, ca. 1990 (waarschijnlijk over datum...).-

verkocht € 70.00