1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1040
Marten Toonder - legpuzzels
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1947. Op de Kermis + De ontdekkingsreiziger + De visvangst + De schatten van Pikkin.-

verkocht € 220.00
kavel: 1041
Marten Toonder - legpuzzels
-Gustav Czopp, Amsterdam, 1941. Het feestmaal + Het zeemonster + De reiskoets + De reus (=Santbrink I, 1-4, p. 45/46) + Serie legpuzzels in doos (deels gerest.), ca. 1950. (Santbrink 6, p. 47) "Aap te paard", "Verboden te Vissen" en "Het Bloementuintje" - en "Het Boekenstalletje", zonder doos. -

verkocht € 100.00
kavel: 1042
Marten Toonder
-Het beste van Marten Toonder, de Bezige Bij, 1994-97. 38 (van 48) deeltjes, linnen geb. met stofomslag + Tom Poes presenteert: Tom Poes en het platmaken, Stan (ca. 1995?) + Heer Bommel en de Sterritaire Stormloop, 2002 - en de illegale uitgave hiervan - en 31 overige boekuitgaven.-

verkocht € 100.00
kavel: 1043
Marten Toonder - boekensteunen
-Tom Poes en Heer Bommel, Leblon- Delienne, 2001. 16 x 18 x 8,5 cm. -

verkocht € 30.00
kavel: 1044
Marten Toonder - curiosa
-Wandbord met oude schicht en in hoeken Canteclaer, Tom Poes, Joost en heer Bommel. Handgemaakt door Dick Engels naar Marten Toonder. Dit is nr. 1. 26 x 26 cm., Villeroy & Boch, Luxembourg + "Tom Poes verzin toch 'n list, Hm!", Dick Engels, naar Marten Toonder. Groot rond handgemaakt bord, porselein met afbeelding van heer Bommel en Tom Poes en in marge de namen van hoofdfiguren uit de Bommelsaga. Diameter 41 cm. -toegevoegd een paar Hema sokken.-

verkocht € 190.00
kavel: 1045
Marten Toonder
-10 van de 12 kaarten "Gelukkig Nieuwjaar!". De Muinck & Co, 1953-55 (Santbrink 69: 38.1-12) + 7 kaarten uit dezelfde reeks zonder opdruk - en 1 met opdruk "Zalig Nieuwjaar" + Kleurplaat Filmnet, 1984 + voorbeeldplaat voor puzzel "Tom Poes en heer Bommel maken een ritje in de Oude Schicht", Rens S.K.G. Kosbu editions, 1946, in lijst achter glas + Curiosa Catalogus Santbrink, Loeb, Amsterdam, 1988 - en een puzzel, nog in seal, uitgave de Bommelzolder.-

verkocht € 130.00
kavel: 1046
Divers
-Marten Toonder: 16 delen uit de Oberonreeks, o.a. Het Klerenkoffertje (deze met nietgaatjes) + Het Vibreerputje + De Schoonschijners + De Klonters, De Bezige Bij, 1957 - en 7 andere van Toonder + aankondigingsnummer Bommel in Donald Duck 39, 1955 + De Avonturen van Monki in Afrika, B. Reith, Spaarnestad, 1948. Geniet, goed exemplaar - en W.G. van de Hulst, In de goude gaper dl. 1a-b - en c, 1947 - en 11 delen Kapitein Rob, ca. 1948-1963.-

verkocht € 90.00
kavel: 1047
Hans G. Kresse (1921-1992)
-"Een nieuw land...ontdekt door Eric de veroveraar..." Originele covertekening voor weekblad Pum Pum, ca. 1951. In Oost-Indische inkt, gesigneerd rechtsonder. 25 x 21 cm. -
€ 2000 - € 3000
kavel: 1048
Hans G. Kresse (1921-1992)
-"Dat is hem!" riep Tracy. "Hij heeft de postkoets overvallen!" Originele tekening voor "Postkoets naar Silver City", gepubliceerd in Donald Duck nr. 49, 1989. 24 x 16,5 cm.-
€ 800 - € 1200
kavel: 1049
Pierre Seron - originele pagina de Minimensjes
-Pagina 70 uit Le peuple des Abysses, 1980. Oost-Indische inkt, 35 x 29 cm. -

verkocht € 550.00