1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1071
Teddy Bear
-Gouache, 7 pagina's uit verschillende verhalen tussen 1964 en 1980. Complete originele pagina's. Elk 38 x 54 cm. Met stempel, handgeschreven datum en enkele kanttekeningen.-
€ 60 - € 100
kavel: 1072
Minx
-Groot-Brittannnië, 1966. 13 originele pagina's in Oost-Indische inkt van deze strip die werd uitgebracht in The Princess, 1966. Alle ca. 27 x 42 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 1073
Diverse originelen
-Lot met 21 originele pagina's uit Jack & Jill, Playhour etc. Deels comic, deels speelpagina's. Tekenaars onbekend, Engeland, tussen 1968-1984. Afm. ca. 40 x 45 cm. elk.-

verkocht € 60.00
kavel: 1074
Henk Kuijpers - Franka
-Originele schets openingspagina Franka en het Zwaard van Iskander, 2006. "Crepes Breton". 33 x 46 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1075
[Originele pagina] Tarzan
-John Buscema. Tarzan Vol. 1, Issue 3, 1977. Pagina in Oost-Indische inkt. Marvel stempel op achterzijde en enkele schetsen van Buscema. Afm. 40 x 26,4 cm. -
€ 800 - € 1200
kavel: 1076
[Originele pagina] Wanted
-J.G. Jones. Issue 2, pagina 9, 2004. Oost-Indische ink. 43 x 28 cm. -
€ 300 - € 500
kavel: 1077
Jef Nys - originele cover Kapoentjesalbum 63
-Origineel van de voorkant van Kapoentjesalbum 63. Jef Nys, 1964. 32 x 24 cm.-

verkocht € 331.00
kavel: 1078
Felix Meynet - Robbedoes en Kwabbernoot
-"La visite de Seccotine", 1997. Zeefdruk Robbedoes en Kwabbernoot, door Felix Meynet. Geaquarelleerd door Alexandre Gazaï. Nr. 90/199. Signatuur Meynet rechtsonder.-
€ 200 - € 300
kavel: 1079
Don Lawrence (1928-2003)
-Originele pagina uit Het Geheim van de Duivelsrots, 1975. Gouache op cardboard. Afm. 37 x 29 cm. -

verkocht € 480.00
kavel: 1080
Georges van Raemdonck (1888-1966)
-"Juli 1922. Reaktie Militarisme". Oost-Indische inkt met kleurpotlood en aquarel. 19 x 24 cm.-

verkocht € 110.00