1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1081
Georges van Raemdonck (1888-1966)
-"Rapport over de schietpartij te Maastricht". Oost-Indische inkt met waterverf. 31,5 x 18 cm. -

verkocht € 130.00
kavel: 1082
-"Klimaats verandering (volgens verklaringen van professors) Keizersgracht binnen enkele jaren.", 1922. Oost-Indische inkt. 42 x 33 cm. -

verkocht € 280.00
kavel: 1083
-"De Notenkraker vs De Vaderlander", ca. 1925. Oost-Indische inkt met waterverf. 20 x 24 cm. -

verkocht € 130.00
kavel: 1084
-"Militarisme. Geheime diplomatie - verkiezingen 1929 - België; S.D.A.P. Holland". Oost-Indische inkt met aquarel. 25 x 34 cm. -

verkocht € 160.00
kavel: 1085
-"Hoe Frankrijk Duitschland wil zien om te onderhandelen". Oost-Indische inkt met aquarel.-

verkocht € 100.00
kavel: 1086
-"Mars sluit het gordijn in de Pax-zaal." Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Jaren '30, gemaakt voor de Notenkraker. -

verkocht € 190.00
kavel: 1087
-"Groote manoeuvres. Er wordt verondersteld......" Tweeluik op een blad. Oost-Indische inkt. 19 x 24 cm. -

verkocht € 140.00
kavel: 1088
-(zonder titel). Rollende banden over de bevolking. Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 7 '39. 38 x 28 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1089
-'R.K. vs A.R. "Doodstraf, Militarisme, Koalitie. Ontwapening"'. Kerstprent, jaren '20. Oost-Indische inkt. 24 x 30 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 1090
-Rijk vs arm. Oost-indische inkt met aqauarel. Gesigneerd onder pseudoniem 'Hop'. Tekening voor de Volksgazet, ca. 1946. 27 x 22 cm. -

verkocht € 170.00