veiling / 17 mei 2017 / 1000-1137 Strips
[1003] [1004] [1005] [1006] [1007]
kavel: 1005 verkocht € 80.00

Kuifje + Flipje Tiel + Popeye

5 Kuifje albums, alle in oude druk. Ruggen van 3 vernieuwd, alle met gebruikssporen als geschaafde randen etc. Hergé, jaren '50-'60 + Popeye Pipe Toss Game, King Features, 1935 + Flipje Tiel, oranje en blauwe variant, ringgebonden met ingestoken verhaalstroken, ca. 1939. Oranje album, rugring ontbreekt, beide in gebruikte conditie + Comic Section The Detroit Free Press, 1916: Hans und Fritz-Dot's Enough + Comic section New York Herald, nov. 26, 1905 Little Nemo in Slumberland.
(totaal 10)