veiling / 17 mei 2017 / 2120-2139 Munten, postzegels, onderscheidingen, penningen etc.
[2122] [2123] [2124] [2125] [2126]
kavel: 2124 € 100 - € 200

[Munten] Nederland. Set "Zilveren Dukaat: De twaalf provinciën",

origineel bewaarkistje met 2 zilveren provinciemunten, kwaliteit: proof. Hieronder: Munt Koninklijk Kerkraam 1. Willem I van Oranje, verzilverd, proof.; Vergulde dollar George Washington (2007); Herslag Dollar Double Eagle uit 1933. -en de sets Herdenkingsenveloppen van Vincent van Gogh en van De Geschiedenis van het Koninkrijk der Nederlanden.
Alle bij Edel Collecties met certificaten (totaal 6).