veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1480] [1481] [1482] [1483]
kavel: 1481 verkocht € 260.00

Derrière le Miroir

18 nummers van dit tijdschrift, 1957-1981: nrs. 96/97 (dubbelnummer), 111, 133/134 (dubbelnummer), 150, 155, 172, 181, 195, 207, 217, 227, 230 (met bijlage), 232, 233, 238, 243-245. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van o.a. André Derain, Jean Bazaine, Jacques Monory, Saul Steinberg, Isamu Noguchi, Konrad Klapheck, Alberto Giacometti, Josep Llorens i Artigas, Gérard Titus-Carmel en Jean-Paul Riopelle.
Nr. 133/134, 150 en 172 met (licht) beschadigde/ gekreukte rug, nr. 195 met scheurtje in achteromslag, nr. 238 met lichte watervlek omslag linksboven, verder in goede staat.