veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2280-2296 Boekbanden
[2290] [2291] [2292] [2293] [2294]
kavel: 2292 verkocht € 170.00

Boekband van rijk verguld, gemarmerd en gepolijst kalfsleer,

ca. 1752, beide platten met groot centraal floraal ornament omgeven door twee vergulde borders en florale hoekornamenten, geribde en vergulde rug, fraaie sitspapieren schutbladen, 4to (26,5 x 21 cm.).
Rug en buitenhoeken sleets, platten zelf zeer fraai. Inhoud: Bruiloftszangen, voor den heere Jan Willem Kerkhoven, en Jongkvrouwe Catharina Margaretha Smit. In den echt verëenigt binnen Amsteldam, den XIden van louwmaand MDCCLII. Amsterdam, T. Crajenschot, z.d. (1752), (29) p., met gegraveerd titelvignet. Zeldzaam, twee exemplaren in PiCarta.