veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2280-2296 Boekbanden
[2292] [2293] [2294] [2295] [2296]
kavel: 2294 verkocht € 110.00

Boekband van rijk blindgestempeld varkensleer over houten platten,

Duitsland, 2de helft 17de eeuw, de platten gedecoreerd met een serie rolstempels en met zwaar geribde rug, met twee gedecoreerd koperen klampen, folio.
Top van de rug wat sleets, platten iets vlekkig maar een fraai en goed bewaard voorbeeld van Duitse bindkunst. Inhoud: Alexandri Trentacinqui JC. praeclarissimi, ac Patricii Aquilani, Practicarum resolutionum juris libri tres (...). Edition nova (...). Frankfurt am Main, 1668, (20,1139,(17) p. (wat gebruind en kleine andere defectjes, maar een goed exemplaar).