veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2280-2296 Boekbanden
[2293] [2294] [2295] [2296]
kavel: 2295 € 300 - € 600

Vriendschapsalbum Victoriaans (1853)

4to, donkerrood marokijn, rug met vrouwenfiguur en "Album" in goudopdruk, de platten blindgestempeld, lijnbordures met florale motieven en centraal een geometrisch ovaal, schutbladen van paars zijdepapier. De band gesigneerd door De la Rue and Co. London.
Meer dan 100 bladen waarvan meer dan 50 met illustraties in zeer verschillende technieken, of teksten of gedroogde bloemen enz. Prachtig ensemble in gesigneerde band. Engels.