[2308] [2309] [2310] [2311] [2312]
kavel: 2310 verkocht € 85.00

Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album 2 + 3

Plaatjes-Album 2, 1904. Serie 26 - 48. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 3. Serie 49 t/m 72. 1905. Compleet met alle insteekplaatjes. Beide in goede staat (totaal 2).