[2315] [2316] [2317] [2318] [2319]
kavel: 2317 verkocht € 170.00

Paul C. Kaiser; Vlaggen - en Wapenboek

1908. Compleet met 72 gelithografeerde ingestoken plaatjes. In halflinnen. Goed exemplaar.