[2334] [2335] [2336] [2337] [2338]
kavel: 2336 verkocht € 120.00

Verkade & Comp. Zaandam. Plaatjes-Album no I

Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes.
Redelijk exemplaar: achterplat beschadigd en bijgewerkt met groene stift, onderzijde voorplat wat vochtschade, binnenzijde goed.