veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2000-2055 Affiches
[2022] [2023] [2024] [2025] [2026]
kavel: 2024 verkocht € 100.00

Dick Bruna (1927-2017)

Raambiljet "Beere-goeie pockets", ca. 1960. Litho, 21,6 x 15 cm. + folder "Zwarte Beertjes", jaren '50. Voorzijde ontwerp Dick Bruna (totaal 2).