2200-2218 Ephemera en ansichtkaarten

[2200 - 2209] [2210 - 2218]
kavel: 2210
[Ex libris. België] Twee verzamelingen: (1) Verzameling van ca. 530 ex libris,
-grotendeels heraldisch, gegraveerd en daterend uit de 18de eeuw tot de eerste helft van de 20ste eeuw, opgeplakt op A4-formaat bladen en alfabetisch geordend in drie klappers met elk tabbladen van A tot Z, de klappers op de rug genummerd II-IV.-
€ 500 - € 1000
kavel: 2211
[Ex libris. België] Twee verzamelingen: (1) Verzameling van ca. 140 ex libris,
-diverse technieken, grotendeels 1ste helft 20ste eeuw, opgeplakt met bovenmarges op albumbladen, in klapper.-
€ 100 - € 200
kavel: 2212
[Ex libris] Agyüto le Collectionneur. Numéro special Különzam Ex-Libris.
-L'ex libris en Hongrie et en étranger. Rédacteur en Chef: Ladislas de Siklóssy. Budapest, Guilde-Saint-Georges Société des Amateurs et Collectionneurs Hongrois, deluxe editie gedrukt in 150 genummerde en door De Siklóssy gesigneerde exemplaren, 158,(2),(7) p., met 26 platen met illustraties en 96 originele ex libris in diverse technieken, oorspronkelijk goudgeletterd suède, 4to (leer met scheuren en geschaafd (uitgedroogd)).-
€ 750 - € 1500
kavel: 2213
[Den Haag] "Ter herinnering aan den Nationaal-Historischen Optocht te 's Gravenhage
-op 5 september 1913." Serie van 103 fotokaarten met onderdelen uit de optocht, uitgegeven door M.M. Cuvée te Den Haag, ca. 1913 (enigszins roestvlekkig, maar in goede staat).-
€ 60 - € 120
kavel: 2214
5 albums ansichtkaarten
-In totaal meer dan 1000 ansichten, ingestoken in 5 albums. Alle tussen 1900-1935. Fantasie (ca. 4/5) en Topografie Nederland (ca. 1/5).-

verkocht € 200.00
kavel: 2215
Filmsterren
-Ca. 150 kaarten van filmsterren. Alle vooroorlogs en ongebruikt. Met o.a. Shirley Temple, Clark Gable, Lilian Harvey en Zarah Leander.-

verkocht € 200.00
kavel: 2216
Album topografie Nederland
-Album met meer dan 200 kaarten topografie, waaronder fotokaarten van o.a. Zwartsluis, Middelburg en Kloetinge, en veel dorpsgezichten tussen 1900 en 1930 - daarbij nog 2 kleinere albums met 90 en 42 kaarten van overwegend kerken - en 115 losse kaarten, deels fantasie, deel topografie.-

verkocht € 400.00
kavel: 2217
[Sluitzegels]
-217 Nederlandstalige en 127 anderstalige (vooral Duits) zegels. Alle voor 1960, ingestoken in een postzegelalbum. -

verkocht € 140.00
kavel: 2218
[WOI] Kaarten krijgsgevangenkamp Tsingtau (China)
-Unieke collectie kaarten uit krijgsgevangenenkamp Tsingtau bestaand uit 49 handgeschreven kaarten aan Walter Sauerland – krijgsgevangene vanaf 1916 - en drie onbeschreven kaarten.-

verkocht € 500.00
[2200 - 2209] [2210 - 2218]