veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2200-2218 Ephemera en ansichtkaarten
[2204] [2205] [2206] [2207] [2208]
kavel: 2206 verkocht € 240.00

Filmsterren

Album met 174 kaarten van o.a. Audrey Hepburn, Greta Garbo en Lilian Harvey + album + album met 47 kaarten van o.a. Romy Schneider en Elvis Presley + album met 22 groter formaat fotokaarten, o.a. Francoise Hardy en Sophia Loren + plaatjesalbum Doris Day, uitgave Photolux Apeldoorn, 1955 + album met 95 kaarten van o.a. Audrey Hepburn en Roy Rogers - en een album met 250 kaarten van o.a. Brigitte Bardot en Marilyn Monroe.
Alle ingestoken, albums deels beschadigd, kaarten vrijwel alle goed.