veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2200-2218 Ephemera en ansichtkaarten
[2209] [2210] [2211] [2212] [2213]
kavel: 2211 € 100 - € 200

[Ex libris. België] Twee verzamelingen: (1) Verzameling van ca. 140 ex libris,

diverse technieken, grotendeels 1ste helft 20ste eeuw, opgeplakt met bovenmarges op albumbladen, in klapper.
(2) Verzameling van ca. 120 heraldische ex libris, grotendeels gegraveerd en 18de-19de eeuws, los en ongeordend ingestoken in plastic mapjes in moderne klapper (totaal 260 stuks in twee klappers).