2100-2197 Literatuur, bibliofiele (geïllustreerde) edities, fine printing

kavel: 2120
Shakespeare
-Vertaald door Dr. L.A.J. Burgersdijk. Leiden, E.J. Brill, 1886-1888. 12 delen, uniform gebonden in halfleer. Titels op rug in rood en groen met goudopdruk.-

verkocht € 80.00
kavel: 2121
[Boekbanden] W.F. Hermans
-Herinneringen van een Engelbewaarder. De Bezige Bij, Amsterdam, 1971. In leren privéband met rug en voorplat-titel. N.A. van Wijk, met stofomslag + De donkere kamer van Damocles. 6e druk, 1963. In volleren privéband met voorplat-illustratie, door N.A. van Wijk. Beide gesigneerd in de band (totaal 2).-

verkocht € 70.00
kavel: 2122
Hugo Claus
-Van de Zinnen en de Vruchten. Nieuwjaarswens De Bellefleur, Kapellen, 1992. Offsetlithografie in kartonnen cahier, uitgave door Banket- en thuiskookservice/ restaurant de Bellefleur - en een andere uit deze reeks van 3 kaarten. Deze met lichte knik in het karton (totaal 2).-

verkocht € 80.00
kavel: 2123
Russische Bibliotheek
-Verzamelde Werken Dostojewski dl. 1-11 + Tsjechow Verzamelde werken dl. 1-5. Van Oorschot dundruk uitgaves, alle in zeer goede staat met stofomslag (totaal 16).-

verkocht € 140.00
kavel: 2124
Russische Bibliotheek
-Verzamelde Werken Poesjkin dl. 1-3 + Tolstoj Verzamelde werken dl. 1-8 + Toergenew Verzamelde werken dl. 1-5 + Gogol Verzamelde werken dl. 1-3. Van Oorschot dundruk uitgaves, alle in zeer goede staat met stofomslag (totaal 19).-

verkocht € 140.00
kavel: 2125
Boekenweekgeschenk
-CPNB, 1932, 1933, 1935, 1936, 1937 (zonder stofomslag), 1938, 1940, 1941 en 1948 + Het Nederlandsche Boek 1927, 1929 t/m 1940 - en Het buitenlandsche boek 1935-1938 - en 2 doubletten. Uitgave Nederlandsche Uitgeversbond, Amsterdam (totaal 28).-

verkocht € 70.00
kavel: 2126
Privé-domein
-Atte Jongstra. Klinkende ikken. Arbeiderspers, 2008. 422 pp. Gebrocheerd. Nr. 266 uit de serie privé-domein + Arnon Grunberg. Aan nederlagen geen gebrek. Nr. 289 uit de reeks - en nummers 10, 18, 43, 109, 132, 133, 188, 200, 219, 220, 223, 224, 231 en 250 uit de reeks - en 3 andere. Alle in zeer goede conditie (totaal 20).-

verkocht € 125.00
kavel: 2127
Privé-domein
-Madame de Sévigné. Brieven. Arbeiderspers, 1992. 230 pp. Nr. 176, gebrocheerde uitgave + Edward W. Said. Ontheemd. Nr. 270 + John Cheever. Verscheurde stilte, nr. 191 - en nummers 23, 50, 74, 147, 154, 202, 217, 218, 225 en 273 uit de reeks - en 1 andere. Alle in goede conditie (totaal 14).-

verkocht € 110.00
kavel: 2128
Privé-domein
-Fernando Pessoa. Het boek der rusteloosheid. 3e dr., 1991. Nummer 166 uit de reeks. Gebrocheerd + Michel Onfray. Vulkanisch verlangen. Nr. 244 uit de reeks + Eckermann. Gesprekken met Goethe. Nr. 167 - en nrs. 28 (2 dln.), nr. 30 (met buikband), 163, 172, 181, 228 en 234 - en 5 delen uit de reeks Open Domein. Alle in goede conditie (totaal 17).-

verkocht € 100.00
kavel: 2129
Privé-domein
-Gustave Flaubert/ George Sand. Wij moeten lachen en huilen. Arbeiderspers, 1992. Nr 182 uit de reeks. Gebrocheerd + Arthur Rimbaud. Afrikaanse brieven. Nummer 239 uit de reeks + Gustave Flaubert. Brieven aan Louise Colet. Nr. 93 - en nummers 2, 55, 56, 117, 140 (2 delen), 196, 206, 208, 230, 232, 240 en 254 uit de reeks. Alle in goede conditie (totaal 16).-

verkocht € 130.00