2100-2197 Literatuur, bibliofiele (geïllustreerde) edities, fine printing

kavel: 2172
Lot van 12 titels: (1) This is the only original duplicate EC Fan Addict Kit.
-Envelop met daarin The National E.C. [= Entertaining Comic] Fan-Addict Club Bulletin Number 1-5, gedateerd november 1953 tot december 1954 (= ca. 1970), elk nummer een tweezijdig bedrukt A4-tje, voorts twee "officiële" lidmaatschapsbewijzen (copyright 1971 W.M. Gaines, op zak- en wandformaat), een sticker en een stoffen applique, de envelop op A4-formaat.-

verkocht € 70.00
kavel: 2173
Lot van 15 voornamelijk Franstalige titels: (1) Eugène Ionesco. Délire à deux.
-Essai de calligraphie sonore par Massin d'après l'interpretation de Tsilla Chelton et de Jean-Louis Barrault à l'Odéon - Théâtre de France, version scénique. Z.pl., Gallimard, 1966, gedrukt in 1650 genummerde exemplaren (één van 150 Romeins genummerde op vergé antique Romana), 69,(2), oorspronkelijk omslag, oblong 4to (Collection La Lettre et l'Esprit Gallimard nr. 1).-

verkocht € 150.00
kavel: 2174
[Stichting De Roos/ Slibreeks] 17 titels w.o. 7 door Stichting de Roos,
-5x nummer 46 van 175 genummerde exemplaren, diverse banden en formaten.-

verkocht € 80.00
kavel: 2175
[Bibliofiele drukjes] Lot van ca. 25 titels/ items: (1) Los van de wereld. Roel Reijntjes.
-Z.pl., Sub Signo Libelli, 1999, gedrukt in 43 exemplaren (dit is nummer 29), (2),10,(3) p. (incl. blanco's), met titelillustratie, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 80.00
kavel: 2176
[Bibliofiele edities] Tien titels: (1) Theun de Vries. Wa-man.
-Amsterdam, De Buitenkant, 2001, gedrukt in 225 genummerde exemplaren (één van 200 Arabisch genummerde), 90 p., frontispiece portret, oorspronkelijk fluweel. Met gesigneerde en gedateerde portretfoto ingeplakt met marge aan het einde (Bantammerreeks 1).-
€ 70 - € 140
kavel: 2177
Lot van 10 titels: (1) Lord Byron. Lyrical poems.
-Selected and arranged in chronological order. Maastricht, The Halcyon Press, 1933, gedrukt in 500 genummerde exemplaren, 67,(5) p., met houtgegraveerd portret door J. Buckland Wright, oorspronkelijk linnen.-

verkocht € 70.00
kavel: 2178
Arnon Grunberg
-De Machiavellist. Een verantwoording in zeven liederen. De beschuldigde spreekt. Amsterdam, Stichting Casimir, 1990. Cahiersteek met bedrukt transparant omslag. (2), 42 pp. Oplage 500 ex. Minimale gebr. sporen, goed ex. van het debuut van Grunberg + Brief aan M. Amsterdam, Kasimir Uitgeverij, 1992. 27 pp. Als nieuw + De Advocaat, de Leerlooier en de Forellen. Lankamp & Brinkan, 1994. 8vo, 32 pp. (totaal 3).-

verkocht € 200.00
kavel: 2179
Arnon Grunberg
-Het Boek Johanna. Arnon Yasha Yves. Nummer 18 van slechts 27 exemplaren. Het boek Johanna. Amsterdam, Kasimir, (1991). Cahiersteek met omslag. (2),18 pp. Met een illustratie van Lena Shafir op pagina 6. -

verkocht € 600.00
kavel: 2180
Arnon Grunberg
-Blauwe Maandagen, Nijgh & van Ditmar, 1e dr., 1994 + Figuranten, 1997. Hardcover met besch. stofomslag, 1997 + Moedervlekken, 1e dr., hc met stofomslag, 2016. Alle met opdracht van Grunberg aan Hans Dorff. Daarbij een pers- en presentatiebericht voor Figuranten en een handgeschreven Playboy-kaartje waarin Grunberg Dorff vraagt hoe laat ze nu ook weer in Panini afspraken.-

verkocht € 70.00
kavel: 2181
[Rackham. Eén van 40 gesigneerde op Japans papier] Siegfried & le Crépuscule des Dieux.
-Par Richard Wagner. Avec illustrations par Arthur Rackham. Traduit en prose rhytmée par Alfred Ernst. Parijs, Hachette et Cie., z.d. (1911), (8),186,(1) p., gedrukt in 390 exemplaren waarvan dit nummer 36 van 40 door Rackham gesigneerde exemplaren op groot Japans papier is, met 30 ingeplakte, gekleurde platen, illustraties en oorspronkelijk verguld vol perkament ontworpen door A. Rackham, bovensnede verguld, groot 4to.-

verkocht € 1250.00