[2101] [2102] [2103] [2104] [2105]
kavel: 2103 verkocht € 160.00

[J.R.R. Tolkien. Eerste druk met stofomslag] Farmer Giles of Ham.

(...). The Rise and Wonderful Adventures of Farmer Giles, Lord of Tame, Count of Worminghall and King of the Little Kingdom. By J.R.R. Tolkien. Embellished by Pauline Diana Bayes. Londen, G. Allen and Unwin, 1949, 1ste druk, 78,(2) p., met gekleurd frontispiece en één andere plaat en vele zwart-witte illustraties en vignetten, oorspronkelijk gedecoreerd oranje karton (imitatielinnen) met stofomslag.
Zeer goed exemplaar, bandje en stofomslag (flaptekst in blauw met prijs "6s. net") met minimale gebruikssporen; aan het stofomslag ontbreken enkele millimeters aan de rug-einden en op vouw-einden, een iets groter stukje is losgeraakt maar wel bewaard gebleven. Naam "J. Pastor" in pen op schutblad. Mooi exemplaar van de eerste druk.