[2105] [2106] [2107] [2108] [2109]
kavel: 2107 verkocht € 200.00

[Eén van XV exemplaren] Franz Grillparzer. Des Meeres und der Liebe Wellen.

Trauerspiel in fünf Aufzugen. Wenen, Österreichische Staatsdruckerei, 1923, gedrukt in 300 door Rudolf Junk in pen genummerde en gesigneerde exemplaren (dit is nummer XIII, één van 15 Romeins genummerde exemplaren), boekdecoratie en bandontwerp Rudolf Junk, 131,(3) p., oorspronkelijk rijk verguld zwart segrijnleer ingelegd met geel marokijn door Karl Scheibe, alle sneden verguld, in oorspronkelijke gedecoreerde kartonnen schuifhoes, 4to.
Leer met enkele minieme slijtplekjes, schuifhoes wat gebruind/ vlekkig en met wat slijtage. Liebhaberausgaben der Österechischen Staatsdruckerei, fünfter Band. Zeer zeldzaam, fraai gebonden deluxe exemplaar.