[2113] [2114] [2115] [2116] [2117]
kavel: 2115 verkocht € 220.00

[Dulac/ Pogány] Twee titels: (1) Shakepeare's Comedy of The Tempest with Illustrations

by Edmund Dulac. Londen, Hodder & Stoughton, z.d. (1908), XXIV,143,(1) p., met 40 ingeplakte gekleurde platen, oorspronkelijk verguld linnen met stofomslag, 4to.
Iets roestvlekkig, het (zeldzame) stofomslag met wat kleine scheurtjes; (2) Forty-Four Turkish Fairy Tales. Collected and translated by Dr. Ignácz Kúnos with illustrations by Willy Pogány. Londen, gedrukt op de Ballantyne Press voor G. Harrap & Co., z.d. (1913), XI,(1),362,(2) p., met 16 ingeplakte gekleurde platen en vele illustraties in de tekst, oorspronkelijk gedecoreerd linnen, 4to (eigenaarsnaam op titel, band iets smoezelig) (totaal 2).