[2116] [2117] [2118] [2119] [2120]
kavel: 2118 € 800 - € 1600

[Eén van 100 exemplaren in perkament] Shakespeare's Comedy of A Midsummer-Night's Dream.

With illustrations by W. Heath Robinson. Londen, gedrukt door Bradbury, Agnew & Co. voor Constable & Co., 1914, één van 250 genummerde exemplaren gesigneerd door de illustrator (dit is nummer 79, één van 100 gebonden in vol perkament), XII,(4),185,(3) p., met 12 ingeplakte, gekleurde platen en 32 zwart-witte illustraties over de volledige pagina, oorspronkelijk verguld perkament, bovensnede verguld, 4to.
Schutbladen gebruind, band wat smoezelig/ vlekkig. Het witte zijden leeslint is aanwezig, maar los. Met contemporaine opdracht in pen op het vrije schutblad door J.W. Paul Turner. Niet alle 250 exemplaren werden in perkament gebonden: "A signed limited edition of 250 copies printed on handmade paper of which only 100 were issued in 1914 bound in vellum gilt with a white silk marker… the balance of the signed, limited edition issued (in 1919) in quarter green cloth, green boards, paper label on spine." (Beare, 1983). Het belangrijkste werk van William Heath Robinson, in de meest begerenswaardige vorm.