Hugo Claus - Fuga
K. Lauwers, Hasselt. Uitgeverij "De volle maan", 1979. De cyclus van 8 haiku's, gezet uit de Times, en 8 lithografieën werden gedrukt door het atelier De Schutter te Antwerpen op Arches 250 gram. De mappen, in Japans Iamane papier, werden vervaardigd door AGC, te Deurne-Antwerpen. No. 240/300. 57 x 38 cm.
Traces of use on binding, spine worn. Lithographs good. Fair copy.