[2117] [2118] [2119] [2120] [2121]
kavel: 2119 verkocht € 170.00

Hugo Claus - Fuga

K. Lauwers, Hasselt. Uitgeverij "De volle maan", 1979. De cyclus van 8 haiku's, gezet uit de Times, en 8 lithografieën werden gedrukt door het atelier De Schutter te Antwerpen op Arches 250 gram. De mappen, in Japans Iamane papier, werden vervaardigd door AGC, te Deurne-Antwerpen. Nr. 240/300. Afm. 57 x 38 cm.
Gebruikssporen aan band, rug gesleten. Litho's goed. Redelijk exemplaar.