[2153] [2154] [2155] [2156] [2157]
kavel: 2155 verkocht € 140.00

[Typografie] Bauersche Giesserei

Hauptprobe in gedrängter form der Bauersche Giesserei, Frankfurt a.M., ca. 1915. (2),XII,312 pp. In verschillende kleuren gedrukt, linnen met gouddruk, 4to. Aan voorzijde binding kwetsbaar, band sleets en met kleine beschadigingen op de rug + Futura, Bauersche Giesserei, Frankfurt a.M, ca. 1930. Geniet, 32 pp. - en 20 andere, waaronder 10 uitgaven van hun promotie serie, elk met publicatie van een nieuw lettertype (totaal 22).