[2157] [2158] [2159] [2160] [2161]
kavel: 2159 verkocht € 70.00

Twee titels: (1) Advice to the officers of the British Army.

[Door Francis Grose]. A Fac-simile Reprint of the Sixth London Edition [1783]. New York, Agathynian Club, 1867, gedrukt in 120 genummerde exemplaren (dit is nummer 71) op handgeschept papier, (4),XX,(3 blanco),(3),4,(2),134,(2),5 p., met één plaat, contemporain half marokijn, 4to.
Vrije schutbladen en titel iets ingescheurd; de band heeft wat slijtage langs de randen/ op de scharnieren. Een goed exemplaar, bovendien op groot papier, met niet geduid ex libris "BSG" (in elkaar gevlochten initialen) op binnenzijde schutblad. Agathynian Club Publications No. I. Zeldzame en betrekkelijk vroege bibliofiele editie, verfijnd gedrukt.

(2) Poems by Thomas Gray. Printed at the Eton College Press, 1894, XIV,164,(1) p., met hélio-gegraveerd portret en 3 staalgegraveerde platen, fraai gebonden door R. Ingalton Drake in verguld gepolijst kalfsleer met wapenschild op beide platten, vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje en wapenschild, alle sneden verguld, 4to (bovenscharnier ingescheurd en andere kleine defectjes). Fraai gedrukt op handgeschept papier, in schoolprijsband van Eton College, met de prijs toegekend aan Leopold Colin Henry Douglas Campbell, 1899 (totaal 2).