[2162] [2163] [2164] [2165] [2166]
kavel: 2164 € 100 - € 200

[Nederlandse literatuur. Met opdracht aan kleindochter van de dichter] N. Beets, Geschenk

Nicolaas Beets, Geschenk aan jonge lidmaten der Gemeente van Christus. Utrecht, Van Peursem, z..j. [ca. 1890], 5e dr., gedecoreerd linnen, kl. 8vo. Goed (bovenste binnenste kneep los).
Exemplaar door Beets geschonken aan zijn kleindochter Aleide van Foreest bij haar belijdenis 29 maart 1891, gesigneerd en gedateerd door Beets.