[2167] [2168] [2169] [2170] [2171]
kavel: 2169 verkocht € 110.00

Lot van 13 titels: (1) Zeventien konkrete gedichten. Christian-Adolphe Wauters.

Kapellen (Bos)/ Antwerpen, Banana Press/ Walter Beckers, 1974, (3),17,(1) éénzijdig bedrukte bladen, oorspronkelijk spiraalgebonden omslag, 28 x 16 cm.
(2) Revolver 1. Samensteller & uitgever Gerd Segers. Antwerpen, gedrukt op de persen van Krol & Courtin voor Gerd Segers, 1968, (2),32,(1) p., oorspronkelijk omslag. Los ingestoken enkele stuks gerelateerd drukwerk, de oorspronkelijke envelop waarin het blad werd verstuurd is bewaard gebleven; (3) Plo Liedmeier. De filosofische ezel. Simultaangedicht. Zonder plaats, uitgever en jaar (1970), (6) p., de eerste pagina handgekleurd, in losse vellen als uitgegeven, 21,5 x 17 cm. Genummerd "Nr. 4" en gesigneerd in potlood op keerzijde van de titel en met correctie in potlood op de laatste pagina (ongetwijfeld een zeer kleine oplage). Met (4) nog een tweede exemplaar, zonder inkleuring, nummer/ handtekening en correctie; (5) De Wonderboy Expierment Groep presenteert. With the Compliments of the Office of the Chargi d'Affaires of the People's Republic of China. De eerste Wonderboy peperbak. Antwerpen, De Vlijtige Vlieg, 1967, (2),87,(1),XI,(1) p., met illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to (met etiketje van de Real Free Press op vrije schutblad); (6) Baladen van de N.V. Kronos & Topos. Nagelaten gedichten van Aart van Dorp. Groningen, uitgegeven door Double-double-U Ultra, United, Unlimited, Underground (Kea en Sanneke Boot). 1969, eerste druk, (46),(1) bladen bedrukt in diverse tinten rood, oorspronkelijk geniet omslag met stofomslag, oblong 8vo; (7) Vocabulary English-Xaoh, Xaoh-English. Design Frans Immoos. Editor Aart van Barneveld. Amsterdam, Rubberbooks, Stempelplaats, 1978, volledig handgestempeld in 100 exemplaren, (10) p. w.v. 6 op doorzichtig papier, losbladig als uitgegeven in oorspronkelijk stevig kartonnen omslag met rubber stempel "Hoax" ("for your Xaoh-Study") aan de binnenzijde. Met los ingevoegd een oorspronkelijke envelop met een aankondiging en prospectus; (8) Dr. J.A. Kleinkrieg. Nieuwe woorden oud papier. Groningen, Linje Pers, 1996, gedrukt door Anne de Boer in 50 genummerde exemplaren, 13 bedrukte bladen, oorspronkelijk koordgebonden omslag, 18 x 18 cm. (Drukwerk in de Marge). En met nog 5 andere, w.o. nog een publicatie van Rubberbooks gedrukt in 16 genummerde exemplaren (1979) en twee nummers van de tweewekelijks circulaire Aap Noot Mies (totaal 13).